Kask Predator

Zgodnie z polskimi przepisami każdy motocyklista podczas jazdy musi używać kasku ochronnego. Ten element wyposażenia przede wszystkim chroni głowę i twarz przed urazami w razie kolizji lub wypadku. Dodatkowo stanowi ważną część stroju motocyklisty, dzięki której może on kreować swój wizerunek. Jednym ze sposobów na wyróżnienie się na drodze jest wybór tzw. kasku Predatora. Taką nietypową ochronę głowy mogę zaprojektować i własnoręcznie wykonać w ramach oferty pracowni lakierniczej Aerografix w Sosnowcu.

 

Czym się charakteryzuje kask Predator?

Kask Predator, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do filmu science-fiction o tym samym tytule. W związku z tym różni się od klasycznych kasków motocyklowych zarówno kształtem, jak i bogactwem charakterystycznych elementów. Po pierwsze, wyróżnia go zabudowana forma, która chroni całą głowę i twarz, aż po szyję. Po drugie, dodatkowo jest wyposażony w specjalne akcesoria, takie jak włosy czy światła. Po trzecie, najczęściej utrzymany jest w ciemnej kolorystyce, która ma podkreślać jego mroczny charakter. Taki klasyczny model kasku Predator można jednak dowolnie modyfikować, nanosząc na jego powierzchnie spersonalizowane grafiki oraz napisy.

 

Pomysły na personalizację kasku Predatora w Aerografix

Usługa personalizacji kasków motocyklowych typu Predator w Aerografix dotyczy nadania im indywidualnych cech i podkreślenia ich charakteru. Każdy Klient ma możliwość przedstawienia swojej wizji artystycznej, którą ja postaram się w pełni odwzorować na powierzchni kasku. Ci, którzy nie mają pomysłu na personalizację, mogą liczyć na fachowe doradztwo i stworzenie profesjonalnego projektu graficznego w 100% dopasowanego do osobowości właściciela.

Przy wyborze wzorów i grafik jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia motocyklisty. Tak naprawdę nie ma pomysłu, którego nie byłbym w stanie zrealizować. Oferuję realistyczne grafiki i ponadczasowe rysunki nawiązujące do motywów z filmu. Stosując wysokiej jakości farby, zapewniam bogatą kolorystykę i jakość szparunków, które świetnie znoszą zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Każdy projekt kasku Predatora traktuję indywidualnie, więc skorzystanie z usługi malowania aerografem to gwarancja stworzenia oryginalnej i zwracającej uwagę osłony głowy.

 

Dla kogo kask Predator będzie dobrym wyborem?

Wybór kasku typu Predator to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników science-fiction i filmowej postaci Predatora. To świetna propozycja dla motocyklistów, którym zależy na mrocznej kreacji, utrudniającej identyfikację kierowcy, a jednocześnie podkreślającej upodobania. Naniesienie takich motywów na osłonę głowy to zatem również sposób na dodanie charakteru motocyklowej stylizacji. Jeśli więc chcesz zwracać uwagę ludzi w każdym miejscu, w którym się pojawisz, taki model kasku jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy projekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie.