Studio Aerografu – Aerografix

Nowoczesne Studio Aerografu – Aerografix to kompleks połączonych ze sobą szeregowo budynków – warsztatu, pracowni oraz lakierni, w których możesz skorzystać m.in. z usługi artystycznego malowania motocykli. Pracownia lakiernicza zlokalizowana jest w Sosnowcu, niemniej jej usługi skierowane są również do osób z okolicznych bliższych i dalszych miejscowości. Właścicielem Studio Aerografu jest Tomasz Jastrzębski – lakiernik z wieloletnim stażem, który zna technikę malowania aerografem od podszewki.

Sprawdź, co dokładnie może Ci zaoferować Studio Aerografix i dowiedz się, dlaczego warto oddać motocykl właśnie do tej pracowni.

 

Oferta nowoczesnej pracowni lakierniczej w Sosnowcu

Studio Aerografu – Aerografix ma w swojej ofercie wiele kompleksowych usług. Wśród nich warto zwrócić uwagę na lakierowanie motocykli sportowych oraz zabytkowych. Lakierowanie dotyczy usuwania ubytków w starym lakierze oraz nakładania nowej jego warstwy. Może obejmować malowanie całego elementu motocykla, takiego jak rama czy bak zarówno na kolor dopasowany do pozostałych komponentów, jak i również całkowicie od nich odmienny, czego celem ma być nadanie indywidualnych cech konkretnej maszynie.

Oprócz tego w pracowni Aerografix można skorzystać z usługi artystycznego malowania aerografem, która obejmuje ozdabianie całych motocykli, ich poszczególnych części lub akcesoriów motocyklowych, w tym np. kasków. Technika ta polega na zastosowaniu specjalnego pistoletu do malowania, za pomocą którego pod wpływem wysokiego ciśnienia rozpyla się wąski strumień farby na konkretne części pojazdu. Taki sposób nanoszenia farby pozwala na precyzyjne malowanie grafik i wzorów w różnym formacie i o różnym stopniu skomplikowania. W efekcie oferowane rysunki wyróżnia staranne wykonanie oraz jakość, której nie da się uzyskać przy zastosowaniu tradycyjnego pędzla.

 

Co wyróżnia nasze Studio Aerografu – Aerografix?

Nowoczesną pracownię lakierniczą w Sosnowcu wyróżnia jakość usług oraz profesjonalne podejście do Klienta. Aerografix tworzą ludzie, którzy z pasją wykonują swoją pracę i chętnie podejmują różnorodne wyzwania. Jako lakiernik z wieloletnim doświadczeniem w branży potrafię sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nie ma dla mnie pomysłów nie do zrealizowania, dzięki czemu jestem w stanie przenieść na motocykl każdą artystyczną wizję miłośnika motoryzacji.

W ramach oferowanych usług gwarantuję wysoką jakość farb i lakierów. Mam dostęp do najlepszych produktów na rynku, które przekładają się na jakość i trwałość szparunków motocyklowych. Poza tym dysponuję profesjonalnym Studio Aerografu. Warsztat, lakiernia i malarnia są wyposażone w nowoczesne narzędzia, takie jak wspomniane już aerografy. Dzięki nim sprawnie i z najwyższą starannością realizuję powierzone mi zlecenia.

Odwiedź Studio Aerografix, a wspólnie zmienimy charakter Twojego motocykla, tak by w pełni pasował do Twojej osobowości.