Malowanie aerografem – Aerografix

Chcesz, by Twój motocykl wyrażał Twoją osobowość? A może zależy Ci na tym, by maszyna przyciągała wzrok nie tylko miłośników motoryzacji? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco, jesteś w najlepszym miejscu. Skorzystaj z usługi malowania aerografem i ciesz się oryginalnym wyglądem swojego pojazdu. W firmie Aerografix mogę Ci zaoferować profesjonalną personalizację całych motocykli, ich poszczególnych części lub konkretnych akcesoriów. W zależności od potrzeb możesz więc skorzystać z usługi malowania ramy motocykla czy też kasku. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie omówimy strategię upiększania Twojej maszyny.

 

Artystyczne malowanie motocykli krok po kroku

Usługa malowania aerografem – Aerografix jest w pełni kompleksowa. Obejmuje nie tylko precyzyjne nanoszenie napisów, geometrycznych wzorów i grafik na poszczególne części motocykli, ale także przygotowanie powierzchni oraz jej zabezpieczenie. Jak dokładnie wygląda? Oto jej poszczególne etapy.

 1. Analiza potrzeb Klienta i wybór odpowiednich wzorów
  Nasza współpraca rozpoczyna się od poznania Twoich preferencji oraz przeglądu inspiracji. Na tym etapie dokładnie analizuję potrzeby Klienta oraz zapoznaję się z jego pomysłami. Dzięki temu, że mam duże doświadczenie w branży, a przy tym nieograniczoną kreatywność, jestem w stanie przenieść do rzeczywistości nawet pozornie najbardziej skomplikowaną wizję artystyczną. Kiedy ustalimy wszystkie szczegóły, przechodzę do wykonania projektu. Projekt wzorów i grafik przedstawiany jest do akceptacji i dopiero po uzyskaniu pełnej aprobaty, możemy przejść do kolejnego etapu współpracy.
 2. Przygotowanie powierzchni motocykla do malowania
  Właściwe przygotowanie powierzchni jest gwarancją trwałości i estetyki lakierowania aerografem, dlatego tego etapu nie wolno pomijać. Zanim więc przejdę do właściwego malowania motocykla, poddaję lakier dokładnej ocenie. Pracę rozpoczynam od umycia maszyny oraz odtłuszczenia powierzchni. Kolejnym krokiem jest matowanie, które pozwoli na precyzyjne naniesienie nowego wzoru. Jeśli zauważę drobne zarysowania lub ubytki lakieru, oferuję ich profesjonalne uzupełnienie i pokrycie niedoskonałości dopasowanym kolorystycznie lakierem. Po takim przygotowaniu maszyna jest gotowa do malowania.
 3. Malowanie aerografem
  Do nanoszenia grafik na powierzchnię motocykla wykorzystuję specjalne narzędzie zwane aerografem. To urządzenie to nic innego jak miniaturowy pistolet do malowania. Jego działanie polega na rozpylaniu farby przez strumień powietrza, który umożliwia niezwykle precyzyjne przenoszenie wzorów z projektu na lakier. Najczęściej oferuję artystyczne malowanie odręczne. Niemniej w przypadku napisów lub wzorów nanoszonych na motocykle klasyczne stosuję specjalnie wycięte ploterem szablony, które pozwalają utrzymać powtarzalność i wysoką estetykę czcionek oraz linii.
 4. Zabezpieczenie pomalowanej powierzchni
  Malowanie aerografem powierzchni motocykla nie kończy naszej współpracy. Na zakończenie przechodzę do zabezpieczenia wykonanych szparunków motocyklowych. W tym celu nakładam na ich powierzchnię kilka warstw bezbarwnego lakieru. Całość poddaję polerowaniu. Dzięki tym zabiegom naniesione wzory i grafiki są odporne na działanie czynników zewnętrznych i na długo zachowują swoją estetykę.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi malowania w Aerografix?

Wybór naszej usługi malowania aerografem to przede wszystkim doskonały sposób na nadanie indywidualnego charakteru każdej maszynie. Mając doświadczenie w obsłudze tego narzędzia, nie ma dla mnie zadań nie do wykonania. Jestem w stanie ozdabiać motocykle wzorami o różnym stopniu skomplikowania. Daję przy tym gwarancję estetyki oraz trwałości malowania. Nanoszone aerografem wzory i grafiki nie niszczą się pod wpływem działania wilgoci czy promieniowania UV. Są też odporne na lekkie uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu przy odpowiedniej konserwacji świetnie prezentują się przez lata.

Skorzystaj z usługi firmy Aerografix i ciesz się motocyklem, który przyciąga wzrok i zachwyca oryginalnością.