Lakierowanie motocykli zabytkowych

Motocykle zabytkowe wyróżnia ponadczasowy design. Wielu ich właścicieli chce jednak podkreślić tę wyjątkową estetykę lub dodać maszynie nieco nowoczesnego charakteru. Aby to zrobić, wystarczy zdecydować się na lakierowanie. Lakierowanie motocykli zabytkowych w warsztacie Aerografix to usługa, dzięki której można odnowić wygląd starego lakieru lub nadać motocyklowi nowych cech poprzez zmianę kolorystyki i naniesienie spersonalizowanych wzorów.

Chcesz wiedzieć więcej o tej usłudze? Poznaj szczegóły oferty i dowiedz się, jak sprawić, by klasyczna maszyna w pełni odzwierciedlała Twoją wyjątkową osobowość.

 

Krótka charakterystyka procesu lakierowania motocykli zabytkowych

Usługa lakierowania motocykli klasycznych składa się z kilku etapów. Wymaga oceny stanu lakieru oraz odpowiedniego przygotowania powierzchni do malowania. Przygotowanie to najczęściej obejmuje wyczyszczenie motocykla, odtłuszczenie, zmatowienie oraz uzupełnienie ubytków lakieru. Po wykonaniu tych czynności w przypadku artystycznego malowania aerografem lakiernik opracowuje projekt szparunków. Dowolne wzory i linie są nanoszone odręcznie lub przy zastosowaniu wcześniej przygotowanych szablonów. Taka technika pozwala tworzyć unikatowe kompozycje, które nadają indywidualne cechy każdej maszynie.

 

Zabytkowe motocykle w odmienionej wersji

Klient ma możliwość przeniesienia na motocykl nawet najbardziej nieszablonowego pomysłu artystycznego. Dzięki temu, że dysponuję sprawną ręką i mam głowę pełną pomysłów, nie boję się wyzwań i jestem gotów sprostać każdym oczekiwaniom. Pojazd może być pomalowany na nowy kolor bądź odnowiony w taki sposób, by nawiązywał do stylistyki vintage. Dzięki temu motocykl albo może zyskać całkowicie nowy charakter, albo łączyć klasykę z nutą nowoczesności. Niezależnie jednak od tego, którą wersję wybierzesz, możesz mieć pewność, że pojazd zyska na oryginalności i zachwyci każdego fana motoryzacji.

 

Powody, dla których warto wybrać lakierowanie motocykli zabytkowych w Aerografix

Usługa lakierowania motocykli zabytkowych w Sosnowcu łączy jakość malowania z pełnym odzwierciedleniem wizji artystycznej Klienta. W przypadku motocykli zabytkowych szczególną wagę przywiązuję do właściwego przygotowania powierzchni oraz doboru wysokiej jakości lakierów i farb. Stawiam też na dokładne zabezpieczenie nowej warstwy lakieru przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki czemu lakierowane powierzchnie nie tylko wyróżnia precyzja oraz bogata kolorystyka, ale i trwałość. Usługa jest przy tym realizowana sprawnie i w cenie adekwatnej do jakości wykonania. Przekonaj się sam, że taka współpraca się opłaca!